На головну
Ласкаво просимо! | Реєстрація          
Рус   |   Укр
З гордістю представляємо

Підписка на новини

Підпишись на розсилку і регулярно отримуй свіжі новини!

Підписатись
Посилання
Бюлетені безпеки
Бюлетені тех. даних
Mobil ServSM Lubricant Analysis
 
1
2
3
4
5

Наша Місія

  • Ми прагнемо бути кращим партнером для Вас. Критерій нашого успіху - Ваша лояльність.
  • Ми постійно вдосконалюємось шляхом пошуку і пропозиції найбільш інноваційних, ефективних і комплексних бізнес-рішень.
  • Ми прагнемо бути не тільки професіоналами високого рівня, але і Вашими вірними помічниками і друзями.

Наші новини

Поздравляем нашего партнера сеть АТЛ с открытием нового магазина Поздравляем нашего партнера сеть АТЛ с открытием нового магазина
Поздравляем нашего партнера сеть АТЛ с открытием нового магазина и автосервисной станции в городе Бровары, бул. Независимости, 20. Здесь вы сможете получить качественный комплекс автомобильных услуг и приобрести оригинальное масло Mobil 1.


Применение масла Mobilgear 600 XP 150  в конусной дробилке Metso позволяет получить снижение затрат на эксплуатацию в размере 53 000 грн Применение масла Mobilgear 600 XP 150 в конусной дробилке Metso позволяет получить снижение затрат на эксплуатацию в размере 53 000 грн
Компания «НИКО Трейдинг» совместно с ООО «Беховский гранитный карьер» провела эксплуатационные испытания редукторного масла Mobilgear 600 XP 150, которое применяется для смазывания конусных дробилок Metso. Контроль состояния масла и оборудования по специальной программе в лаборатории Mobil Serv (Нидерланды) позволил уменьшить объём технического обслуживания за счёт увеличения интервалов замены.

Дивитись все

Новини ExxonMobil

ExxonMobil выступит партнером по команде Red Bull Racing ExxonMobil выступит партнером по команде Red Bull Racing
ExxonMobil выступит партнером по команде Red Bull Racing.
Компания предоставит техническую поддержку для разработки смазочных материалов нового поколения Mobil 1, которые предназначены улучшить гоночный двигатель автомобиля и производительность коробки передач.
Программа анализа смазочных материалов Mobil ServSM готова к работе. А вы? Програма аналізу мастильних матеріалів Mobil ServSM готова до роботи. А ви?
В рамках реалізації цілеспрямованої політики надання послуг преміум-класу і надання допомоги у вирішенні ваших мінливих проблем, пов'язаних з мастильними матеріалами, програма аналізу мастильних матеріалів Mobil Serv (Mobil Serv Lubricant Analysis, MSLA) запущена і готова до роботи.
Дивитись все

Акції

Акция «Купи масло Mobil 1 - получи подарок» Акція «Купи масло Mobil 1 - отримай подарунок»
З 01 серпня 2016 року в компанії "НІКО Трейдінг" стартує акція «Купи масло Mobil 1 - отримай подарунок»
«НИКО Трейдинг» сообщает об акции: «Купи 4 литра масла Mobil* по цене 557 грн. и получи замену масла и карман для мелочей в подарок» «НІКО Трейдінг» повідомляє про акцію: «Купи 4 літри мастила Mobil* за ціною 557 грн. і отримай заміну мастила і кишеню для дрібниць в подарунок»
Компанія «НІКО Трейдінг», офіційний дистриб'ютор ExxonMobil в Україні, повідомляє, що з 15-го вересня по 15 грудня, в. м. Львів, буде діяти осіння акція: «Купи 4 літри мастила Mobil* за ціною 557 грн., і отримай заміну масла і кишеню для дрібниць в подарунок".
Дивитись все
Про компанію Продукція Новини Для бізнесу Де купити Довідкова Мультимедіа Контакти
Карта сайту
Група Компаній "НІКО"
Mobil 1 Mobil Delvac Mobil SHC

Забыли свой пароль? Пожалуйста, введите свою почту и мы отправим вам ссылку для создания нового пароля.

Вход